O Nás

Káva Víťazov je výsledkom práce Vlada a Michala. Sme kamaráti ešte zo strednej školy. Obaja sme opustili Slovensko hneď po maturite v túžbe získať skúsenosti, pred pätnástimi rokmi.

Naše cesty viedli cez Austráliu, Kanadu, Ameriku a juhovýchodnú Áziu. Ocitli sme sa na miestach ako amazonská džungľa, austrálska buš, ale aj veľkomestá ako Madrid, Hong Kong alebo New York.

Pracovali sme na rôznych miestach a v rôznych odvetviach, no či to bola práca lovca v Yukone alebo financie v City of London, všade sme pili kávu.

 

Káva je súčasťou každého pracoviska. Je to aj prvý pozitívny moment pri naštartovaní nášho dňa. Tieto dve pravdy sú podstatou našej inšpirácie pre vytvorenie značky Victory.

 

Pri najmenšej, 1-kilovej pražičke. Kávu pre firmy pražíme v 10 kilovej pražičke priamo v našej pražiarni.

Čo nás ale motivuje najviac, je robiť veci lepšie. Súčasný model distribúcie kávy je tragický a postavený proti zákazníkovi ako aj kvalite produktu. 

Káva, ktorú pijeme dnes, cestuje z prístavu do pražiarne v zahraničí, odtiaľ na Slovensko do rúk distribútora, ktorý ju potom dodáva do obchodov konečného predajcu.

Zákazník tak platí nie jednu, ale tri alebo viac firiem. Celý proces je neekologický a neefektívny, čo sa prejavuje nielen na vašej cene, ale aj kvalite kávy.

My to robíme inak. Naším cieľom je robiť veci lepšie, efektívnejšie a dať našim zákazníkom chutnú kávu, ktorá je kvalitná a za férovú cenu.

 

Značka Victory je výsledkom našich skúsenosti, dobrodružstiev a podnikania v rôznych kútoch sveta za posledných pätnásť rokov.

 

Prečo "Káva Víťazov"?

Po návrate na Slovensko sme začali spolu hrávať šach. Celý tento nápad, začať podnikať s kávou, vlastne vznikol v kaviarni pri partii šachu.

V snahe poraziť jeden druhého sme začali uvažovať, čo je podstatou umenia vyhrávať. A práve výsledok týchto rozhovorov sa stal inšpiráciou pre názov našej kávy - Victory, Káva Víťazov.

praziaren kavy slovensko

V našej pražiarni dnes.

Málokto sa snaží byť aktívne súťaživý. No snaha vyhrávať je zdravou podstatou nielen športu a šachu, ale aj iných aspektov života, ako láska alebo kariéra.

Víťazi nie sú produktom náhody. Pozitívny prístup, tvrdá práca a starosť o detaily tvoria základ, na ktorom je postavené nielen každé víťazstvo, ale aj šťastný život a úspech v práci.

 

Keďže káva je všade tam, kde sa pracuje tvrdo, chceme aby ste boli dobre naladení jej chuťou, motivovaní pracovať lepšie a pristupovať k životu ako víťaz.